AKTUALNOŚCI

Od 27 listopada do 17 grudnia 2023 - rusza nabór wniosków o wynajem mieszkań w Tarnowskich Górach

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry ogłasza nabór wniosków o wynajem mieszkań z dojściem do własności w budynkach budowanych przez SIM Śląsk sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, w rejonie ul. gen. W. Andersa w Tarnowskich Górach.

ROZPOCZYNAMY BUDOWĘ W CHORZOWIE

W dniu 02.10.2023 roku została zawarta umowa na wykonanie robót budowlanych wchodzących w zakres zadania inwestycyjnego pn.: "Budowa jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą - Chorzów ul. Michałkowicka, dz. nr 270/6 - ETAP I".

Ogłosiliśmy przetarg na realizację budowy w Chorzowie

Zapraszamy potencjalnych wykonawców do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Budowa jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą – Chorzów ul. Michałkowicka, dz. nr 270/6 - ETAP I". Link do strony na której prowadzone jest postępowanie znajduje się poniżej:

ROZPOCZYNAMY PIERWSZĄ BUDOWĘ

Z radością informujemy, iż w dniu 25.05.2023 roku została zawarta umowa na wykonanie robót budowlanych wchodzących w zakres zadania inwestycyjnego pn.: "Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą w Tarnowskich Górach przy ul. Andersa - dz. 3387/131 oraz 3388/131".

Nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego wchodzącego w skład inwestycji przy ul. Gen. Andersa w Tarnowskich Górach

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry ogłasza nabór wniosków o wynajem mieszkań z dojściem do własności w  budynkach budowanych przez SIM Śląsk sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, w rejonie ul. gen. W. Andersa w Tarnowskich Górach.

II nabór wniosków o wynajem mieszkań w ramach inwestycji budowlanej przy ul. Michałkowickiej w Chorzowie

Miasto Chorzów oraz Inwestor SIM Śląsk Sp. z o.o. ogłaszają II nabór wniosków o wynajem mieszkań w ramach inwestycji budowlanej przy ul. Michałkowickiej w Chorzowie.

Zasady naboru na mieszkania przy ul. Andersa w Tarnowskich Górach

Zapraszamy do zapoznania się z uchwałą nr LXII/629/2023 Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach dotyczącej naboru na mieszkania przy ul. Andersa.

SPOTKANIA INFORMACYJNE DOT. INWESTYCJI MIESZKANIOWEJ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkania informacyjne, dotyczące inwestycji mieszkaniowej

przy ul. Śląskiej w Świętochłowicach.

SPOTKANIA INFORMACYJNE DOT. INWESTYCJI I NABORU W CHORZOWIE

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne, dotyczące inwestycji mieszkaniowej przy ul. Michałkowickiej w Chorzowie.

 

SPOTKANIA INFORMACYJNE DOT. INWESTYCJI I NABORU W TARNOWSKICH GÓRACH

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne, dotyczące planowanej budowy lokali mieszkalnych przy ul. Andersa w Tarnowskich Górach.

 

Ogłosiliśmy przetarg na realizację budowy w Tarnowskich Górach

Zapraszamy potencjalnych wykonawców do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą w Tarnowskich Górach przy ul. Andersa – dz. nr 3387/131 oraz 3388/131". Link do strony na której prowadzone jest postępowanie znajduje się poniżej:

https://platformazakupowa.pl/pn/sim_slask/proceedings

Przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej w Świętochłowicach

Szanowni Państwo,

 

zachęcamy wykonawców  / projektantów do udziału w ogłoszonym postępowaniu pn:  "Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na potrzeby budowy zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Świętochłowicach przy ul. Śląskiej"

 

https://platformazakupowa.pl/transakcja/720252

SIM ŚLĄSK Sp. z o.o.
ul. Wolności 61/U1
41-500 Chorzów


Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem