AKTUALNOŚCI

Piszą o nas

https://radiopiekary.pl/sim-slask-rozpoczyna-proces-inwestycyjny/

Spotkanie w UM Chorzów

W dniu 25.08.2022 r. (w godz. 9.00-16.00) przedstawiciel SIM Śląsk Sp. z o.o. odpowie na pytania Mieszkańców na temat planowanej budowy lokali mieszkalnych przy ul. Michałowickiej w Chorzowie. Przewidziana jest budowa 113 nowoczesnych mieszkań w standardzie „pod klucz”, o metrażu od około 38 m2 do 73 m2. Ponadto będzie można zapoznać się z zasadami najmu, partycypacji oraz procedur związanych z pozyskaniem mieszkania.

Prezentacja - wstępne założenia inwestycyjne

https://youtu.be/DnRFKxMGjG0 

DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA DO UMOWY PARTYCYPACJI LOKALU MIESZKALNEGO WCHODZĄCEGO W ZASÓB SIM ŚLĄSK SP. Z O.O.

Zapraszamy do zapoznania się ze wstępną (niezobowiązującą) deklaracją w zakresie partycypowania w kosztach budowy lokali mieszkalnych w Chorzowie i Tarnowskich Górach. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 884 213 856. 

Osoby zainteresowane prosimy o przekazywanie wypełnionych deklaracji za pośrednictwem poczty elektronicznej na @: partycypacje@sim-slask.pl lub osobiście w siedzibie spółki.

Dzięki prężnie rozwijającej się współpracy z Gminami oraz Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Spółka uzyskała akceptację wniosków o preferencyjne finansowanie SBC dla dwóch Gmin tj. Chorzów i Tarnowskie Góry

SIM Śląsk Sp. z o.o. informuje, że dzięki prężnie rozwijającej się współpracy z Gminami oraz Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Spółka uzyskała  akceptację wniosków preferencyjnych SBC dla dwóch Gmin tj. Chorzów i Tarnowskie Góry.

Pod koniec marca 2022 roku nasza Spółka złożyła do BGK dwa wnioski o kredyt preferencyjny SBC na realizację inwestycji w Chorzowie oraz Tarnowskich Górach, a już czerwcu Spółka uzyskała wstępną pozytywną ocenę wiarygodności kredytowej, co w dużym stopniu przybliża nas do realizacji inwestycji, a co za tym idzie powstania 235 mieszkań.

Pozytywna ocena wiarygodności kredytowej pozwala na wejście w drugi etap przygotowań, dzięki czemu powstaną mieszkania na wynajem.

 

 

 

Podpisanie umowy na wykonanie dokumentacji architektoniczno-budowlanej inwestycji w Tarnowskich Górach

W dniu 23 maja 2022 r. została zawata umowa na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji budowy zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą w Tarnowskich Górach przy ul. Andersa. Wartość umowy wynosi 318 447,00 zł brutto. Wykonawcą projektu jest firma FSPROJEKT Sp. z o.o. z Lędzin. Na podstawie przygotowanej dokumentacji zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie robót budowlanych. Planowane rozpoczęcie budowy to pierwsze półrocze przyszłego roku.

Podpisanie umowy na wykonanie dokumentacji architektoniczno-budowlanej inwestycji w Chorzowie - etap_1

W dniu 18 maja 2022 r. została zawarta umowa na wykonanie prac projektowych oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla inwestycji budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego oraz zagospodarowania terenu w Chorzowie przy ul. Michałkowickiej. Wartość umowy wynosi 276.750,00 zł brutto.  Wykonawcą projektu jest firma TWOIarchitekci Michalina Kluger, Marcin Chmurczyk s.c. z Rybnika. Rozpoczęcie prac projektowych jest kolejnym etapem realizacji naszej inwestycji w Chorzowie. Pod koniec br. planujemy ogłosić przetarg na wykonanie robót budowlanych, a w pierwszym półroczu przyszłego roku rozpocząć realizację budowy.

Mieszkania w Chorzowie

Przedstawiamy Wam nasz pomysł na mieszkania dla Was. Dajcie nam znać, w którym chcielibyście mieszkać.  Czy taki układ Wam się podoba?

Link do ankiety: Ankieta dotycząca preferencji mieszkaniowych

 

Przetarg na dokumentację projektową inwestycji w Chorzowie - etap I

Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego (ETAP I) oraz zagospodarowania terenu działki w Chorzowie przy ul. Michałkowickiej.

Mieszkania w Tarnowskich Górach

Przedstawiamy Wam nasz pomysł na mieszkania dla Was. Dajcie nam znać, w którym chcielibyście mieszkać. Czy taki układ Wam się podoba?

Link do ankiety: Ankieta dotycząca preferencji mieszkaniowych

Przetarg na dokumentację projektową inwestycji w Tarnowskich Górach

Przetarg pn. "Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą w Tarnowskich Górach przy ul. Andersa – dz. nr 3387/131 oraz 3388/131"

SIM ŚLĄSK Sp. z o.o.
ul. Wolności 61/U1
41-500 Chorzów


Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem