AKTUALNOŚCI

Przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej w Świętochłowicach

Szanowni Państwo,

 

zachęcamy wykonawców  / projektantów do udziału w ogłoszonym postępowaniu pn:  "Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na potrzeby budowy zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Świętochłowicach przy ul. Śląskiej"

 

https://platformazakupowa.pl/transakcja/720252

Ankieta dotycząca inwestycji w Świętochłowicach

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej inwestycji w Świętochłowicach przy ul. Śląskiej.

Ankieta ma na celu rozpoznanie preferencji mieszkaniowych osób wstępnie zainteresowanych wynajmem mieszkań z dojściem do własności z zasobów SIM Śląsk.

Poniżej link do ankiety:

https://forms.gle/zy938CeKM3D4HzRA6

Zmiana godzin pracy biura w grudniu i styczniu

Szanowni Państwo!

We wtorek 20 grudnia 2022 r nasze biuro będzie czynne do godziny 12.00. 

 

W dniach od 27 do 29 grudnia 2022 r. biuro będzie czynne w godzinach 8.00-14.00.

30 grudnia - biuro będzie nieczynne.

Od 02 do 05 stycznia 2023 r. biuro będzie czynne w godzinach 8.00-14.00. 

Za niedogodności przepraszamy.

 

Nabór wniosków o wynajem mieszkań w ramach inwestycji budowlanej przy ul.Michałkowickiej w Chorzowie

Miasto Chorzów oraz inwestor Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa SIM Śląsk Sp. z o.o. ogłaszają nabór wniosków o wynajem mieszkań w ramach inwestycji budowlanej przy ul. Michałkowickiej w Chorzowie.

 

Spotkanie informacyjne w Tarnowskich Górach

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące planowanej budowy lokali mieszkalnych przy ul. Andersa w Tarnowskich Górach.

Pracownicy spółki SIM ŚLĄSK wyjaśnią szczegóły inwestycji, zasady przyznawania mieszkań i ich wynajmu.

Spotkanie odbędzie się dzisiaj tj. 27.09.2022 roku o godzinie 18:00 w Tarnogórskim Centrum Kultury przy ul. Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach.  

Drugie spotkanie informacyjne - Chorzów

W dniu 15 września 2022 r w zapraszamy do UM Chorzów na drugie spotkanie informacyjne. Czekamy na Państwa w godzinach 9.00-16.00.

Spotkanie informacyjne w Tarnowskich Górach

Projektowanie obiektów powoli zmierza ku końcowi dlatego, aby wyjaśnić szczegóły inwestycji, zasady przyznawania mieszkań i ich wynajmu,  SIM Śląsk Sp. z o.o., zapraszają na spotkania informacyjne. Pierwszy dyżur odbędzie się we wtorek 13 września w godz. 8.00-15.00 w Tarnogórskim Centrum Kultury, kolejne – popołudniowe spotkanie – zaplanowano na wtorek 27 września o godz. 18.00 także w TCK.

Piszą o nas

https://radiopiekary.pl/sim-slask-rozpoczyna-proces-inwestycyjny/

Spotkanie w UM Chorzów

W dniu 25.08.2022 r. (w godz. 9.00-16.00) przedstawiciel SIM Śląsk Sp. z o.o. odpowie na pytania Mieszkańców na temat planowanej budowy lokali mieszkalnych przy ul. Michałowickiej w Chorzowie. Przewidziana jest budowa 113 nowoczesnych mieszkań w standardzie „pod klucz”, o metrażu od około 38 m2 do 73 m2. Ponadto będzie można zapoznać się z zasadami najmu, partycypacji oraz procedur związanych z pozyskaniem mieszkania.

Prezentacja - wstępne założenia inwestycyjne

https://youtu.be/DnRFKxMGjG0 

DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA DO UMOWY PARTYCYPACJI LOKALU MIESZKALNEGO WCHODZĄCEGO W ZASÓB SIM ŚLĄSK SP. Z O.O.

Zapraszamy do zapoznania się ze wstępną (niezobowiązującą) deklaracją w zakresie partycypowania w kosztach budowy lokali mieszkalnych w Chorzowie i Tarnowskich Górach. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 884 213 856. 

Osoby zainteresowane prosimy o przekazywanie wypełnionych deklaracji za pośrednictwem poczty elektronicznej na @: partycypacje@sim-slask.pl lub osobiście w siedzibie spółki.

Dzięki prężnie rozwijającej się współpracy z Gminami oraz Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Spółka uzyskała akceptację wniosków o preferencyjne finansowanie SBC dla dwóch Gmin tj. Chorzów i Tarnowskie Góry

SIM Śląsk Sp. z o.o. informuje, że dzięki prężnie rozwijającej się współpracy z Gminami oraz Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Spółka uzyskała  akceptację wniosków preferencyjnych SBC dla dwóch Gmin tj. Chorzów i Tarnowskie Góry.

Pod koniec marca 2022 roku nasza Spółka złożyła do BGK dwa wnioski o kredyt preferencyjny SBC na realizację inwestycji w Chorzowie oraz Tarnowskich Górach, a już czerwcu Spółka uzyskała wstępną pozytywną ocenę wiarygodności kredytowej, co w dużym stopniu przybliża nas do realizacji inwestycji, a co za tym idzie powstania 235 mieszkań.

Pozytywna ocena wiarygodności kredytowej pozwala na wejście w drugi etap przygotowań, dzięki czemu powstaną mieszkania na wynajem.

 

 

 

SIM ŚLĄSK Sp. z o.o.
ul. Wolności 61/U1
41-500 Chorzów


Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem